Büyük gün geldi çattı ve sevdiğiniz insanla günün en önemli insanları olarak masalsı bir düğün alanına giriş yapmak için hazırlanmaya başladınız. Düğün günü heyecanı birçok isteğin unutulmasına, atlanmasına yol açabiliyor. Unutmamanız gereken en önemli şey hazırlıkları fotoğraflamak. Sonradan eğleneceğiniz, hüzünleneceğiniz, duygulanıp gözünüzdeki yaşla kahkahalar atacağınız birçok fotoğrafınız olacak. Şahane, değil mi?

Düğün Hazırlıklarınızı Fotoğraflamayı Unutmayın

Gelinlik & Damatlık

Düğün günü sizi Kral ve Kraliçe gibi takdim edecek düğün kıyafetlerinizin fotoğraflarını çekerek kolaj yapabilirsiniz. Fotoğrafçınızdan hazırlık aşaması için de yanınızda olmasını isteyin. Zira en eğlenceli ve tatlı anlar şüphesiz bu anlarda ortaya çıkıyor.

Alyanslar & Nikah Davetiyesi

Alyanslarınız, nikah davetiyeniz hatta gelin ve damat ayakkabılarınızdan sevimli bir tema yaratıp fotoğraflamayı unutmayın. Sosyal medyada paylaşmak, düğün hazırlık albümünüzde yer vermek isteyeceğiniz bir kare olacak.

Gelin ve Damat Ayakkabısı

Gelin ve damat ayakkabılarını tan yana getirerek romantik bir tema oluşturabilirsiniz. Örneğin bağcıklı ayakkabılar için gelin ve damat ayakkabılarını birbirine bağlayabilir, tek taşı damat ayakkabısına bağlayarak romantik bir kare elde edebilirsiniz.

Nedime ve Sağdıçlarla Hazırlık Aşamaları

Nedimeleriniz ve sağdıçlarınız onca hazırlık yardımından sonra fotoğraflarda olmayı hak ediyor. Yakın dostlarınızın en mutlu gününüzde sadece yanınızda değil ölümsüz karelerde de yer alması yıllar sonra baktığınızda dostluğunuzu yine yeniden size hatırlatacak.

Ayakkabı Altına İsim Yazarken ve Giyerken

Gelinin özel anları damada oranla çok daha fazladır. Gelin ayakkabısının altına isim yazdırmak ise hazırlıkların en eğlenceli, tatlı anıdır. Ayakkabı altına bekar dostlarınızın ismini neşeyle yazarken o anınızı fotoğraflamayı unutmamalısınız.

Gelin Duvağı Takılırken

Gelinin duvağının takılması kuaför hazırlıklarının sona erdiğini, gelin alma töreninin başladığını işaret eder. Duvak takma anı heyecanlı bir an olduğu kadar mutlu ve hüzünlü bir andır. Bu anda gelinin heyecanını yakalamak için deklanşöre basmadan olmaz.

Gelin ve Damada Özel Hazırlanan Tişört – Kupa – Sabahlık

Gelin ve damat olduğunuzu tüm dünyaya haykırmaya gerek yok elbette ancak gelin ve damada özel hazırlanan tişört, sabahlık, uyku bandı, terlik, fincan gibi aksesuarlardan alıp gönlünüzce eğlenmek en doğal hakkınız. Alın ve mutlulukla fotoğraflayın.

Gelin ve Damadın Hazırlık Sonrası İlk Karşılaşması

Gelinin kuaförden hazır olarak çıkması, damadın aynı şekilde berberden çıkışı ve karşılaştıkları ilk an her zaman ilgi çekicidir. Gelin ve damadın birbirini ilk kez hazır olarak gördükleri anla ilgili özel video klip ve fotoğraf çalışmaları yapılıyor. Siz de bu anları ölümsüzleştirmeyi unutmayın.